сендвіч панелі

сендвіч-панелі


Сендвіч-панель, внутрішня стінка наповнювач (Р, ПР, мінеральна вата) з двома оцинкованими або алюмінієвими трапецієподібними листами в вартості композитних матеріалів, вироблених для теплоізоляційного матеріалу.

savpanel сендвіч-панелі в даху, на стіні і внутрішньої камери в холодильних камерах або будівель, використовуваних в якості матеріалу покриття. дуже високі температури, що використовуються в областях, де вода забезпечує звукову ізоляцію і запобігання конденсації вологи. Також переважна архітектуру з потужністю на передньому плані. Сендвіч-панель несучої здатності, щільність серцевини панелі матеріалу залежить від товщини і форми металевої поверхні. Ціни на сендвіч-панелі є економічним рішенням, коли оцінювали в аналізі відповідно вигод.

Сава панель, яка відповідає вимогам будь-якого архітектурного проекту, необхідну кількість і розмір виробляє пофарбований алюміній або оцинковану сталь.

У доповненні до сендвіч-панелей, з дуже широким асортиментом продукції, ми пропонуємо аксесуари і інструменти для легкої установки і монтажу. Ми також надаємо повну технічну підтримку з широким спектром опціональних професійних послуг.

Що сендвіч-панелі?

Сендвіч-панель, дві шпаклівок пофарбовані або оцинковані алюмінієві листи трапецієподібних (Р, ПР, мінеральна вата) виробляються для композитного матеріалу серцевини з тепловою ізоляцією.

Товщина металу (БГС, алюміній), а також матеріали серцевини, і визначається кількістю заряду, які будуть використовуватися. кліматичні умови району, які будуть використовуватися для визначення товщини основного матеріалу приймається до уваги. Сендвіч-панель; Вода і не вимагають звукоізоляцію штукатурки, фарби, штукатурки, фарби і так далі. Це створює економічні та естетичні фасади будівель.

Промислові будівлі, військові споруди, громадські споруди, сільськогосподарські будівлі, спортивні споруди, будівельні майданчики, силосні, супермаркети, торговельні центри, сталеві конструкції, такі як холодні склади зберігання і урядові будівлі і поставляються з кращими цінами в збірних залізобетонних конструкцій і використовуються.

Reklamlar